Dlaczego warto przeczytać książką pt. “Porachunki. Grzechy mafii” Magdaleny Winnickiej?

Magdalena Winnika po raz kolejny robi to, co kobiety robią najlepiej - dostarcza swoim widzom emocjonalnej deprawacji. Superszybka akcja, pikantny dialog i niebezpieczeństwo czające się na każdym kroku sprawiają, że "Porachunki. Grzechy mafii" to w zasadzie nieodwołalna książka

Szczególny debiut Magdaleny Winnickiej pt. “Kostandin. Grzechy mafii”, podbił serca czytelników i bardzo dobrze się sprzedał. Po pierwsze, autorka włamała się do seksownego, sensacyjnego przemysłu literackiego. A teraz ona ma zamiar siać na nim spustoszenie. Niedawno ukazała się bestsellerowa kontynuacja tej powieść pt. “Porachunki. Grzechy mafii“. Przygotujmy się na lotną mieszankę, bo ta historia dosłownie zetnie z nóg.

Co możemy znaleźć ciekawego tej najnowszej odsłonie powieści?

Magdalena Winnika po raz kolejny robi to, co kobiety robią najlepiej – dostarcza swoim widzom emocjonalnej deprawacji. Superszybka akcja, pikantny dialog i niebezpieczeństwo czające się na każdym kroku sprawiają, że Porachunki. Grzechy mafii z www.taniaksiazka.pl to w zasadzie nieodwołalna książka.

Czego dotyczy fabuła książki?

Po tragicznym wypadku samochodowym, Felicja wpada w śpiączkę. Mniej niż miesiąc później budzi się z wyczerpaniem organizmu i częściową utratą pamięci. Mający obsesję na jej punkcie, Alexander udaje się do lekarza. To wszystko po to, by jak najbardziej zbliżyć się do wybranki. Aleksander czyta powieść swojej żonie i ma nadzieję, że historia pomoże dziewczynie i Felicji odzyskać pamięć. Człowiek ten przyciąga najlepszych lekarzy i ekspertów. Robi wszystko, co może, by Felicja znów go pokochała. Felicja jednak nie pamięta namiętnych uczuć, które łączyło ją z Aleksandrem. Kiedy dowiaduje się o szczególnym, mrocznym zainteresowaniu “doktora”, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Poznaje Artura – wspaniałego i ciekawego człowieka, dzięki jego ponownemu odkryciu pewnych przyjemności w życiu. Ale Aleksander nie ma zamiaru rezygnować ze swojej ukochanej.

Kilka słów o autorce książki

Magdalena Winnika urodzona we Wrocławiu, absolwentka Wydziału Ekonomicznego we Wrocławiu. Uwielbia ludzi, książki, szalone podróże i silny ryk silnika. Zniecierpliwiona, działa impulsowo i zawsze jest gotowa na ciekawe wyzwania – zwłaszcza te dotyczące wysokiego kalibru.

Co jest interesującego w tej książce?

Wydaje się, że ukazana tutaj historia jest zdecydowanie lepsza niż w pierwszej części. Mamy więcej akcji, coś się dzieje. Będzie mniej seksu i pikanterii. Ale jest tutaj o wiele lepsza fabuła. Główny bohater od czasu do czasu może przyprawić o ból głowy, jeżeli zapoznamy się z jego motywami postępowania. Będą też momenty, kiedy nie będziemy chcieli jej odłożyć na półkę, czytając ją przez bardzo wiele godzin.